Zainteresowany kolejną edycją BlockchainTech Congress?
Wypełnij formularz, a otrzymasz kod rabatowy 300 zł.

Wyrażam zgodę na używanie przez MMC urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 ze zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach promocji i marketingu w ramach działalności prowadzonej przez MMC, świadczenia usług szkoleniowych, świadczonych usług oraz oferowanych produktów (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. Zm.).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od MMC informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Administratorem danych osobowych jest MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-241), ul. Długa 44/50 (dalej: MMC). Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług szkoleniowych tj. umieszczenia informacji o prelegencie (imię, nazwisko, funkcja, zdjęcie, nota biograficzna, dane kontaktowe) na stronie internetowej organizowanego Wydarzenia oraz w ramach informacji konferencyjnych przesyłanych do uczestników Wydarzenia w formie papierowej i elektronicznej , networkingu pomiędzy uczestnikami Wydarzenia oraz w prawnie usprawiedliwionym celu administratora danych osobowych. Dane mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie obowiązujących przepisów prawa w ramach grupy kapitałowej Administratora oraz innym uczestnikom Wydarzenia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale konieczne celem świadczenia na rzecz Pani/Pana usług przez MMC. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych osobowych oraz do ich poprawienia.