BlockchainTech Congress już wiosną!

BlockchainTech Congress to pierwsza edycja wydarzenia, które jest poświęcone w całości technologii blockchain. Blockchain jest ogromną szansą dla niemal wszystkich sektorów, które mogą zostać całkowicie odmienione przez ultranowoczesną technologię. Już 27 – 28 marca 2018 r. w warszawskim Hotelu Westin spotkają się wszyscy, którzy dostrzegają potencjał tej technologii i chcą otrzymać wiedzę na temat: zastosowania … Czytaj więcej »

Posiedzenie Rady Programowej BlockchainTech Congress 30.01.2018 r.

Dnia 30.01.2018 r. w Hotelu Sheraton w Warszawie odbyło się spotkanie Rady Programowej najnowszego wydarzenia w portfolio MMC – BlockchainTech Congress. W spotkaniu, któremu przewodniczył Norbert Biedrzycki, udział wzięli czołowi przedstawiciele biznesu, którzy ustalali zakres merytoryczny pierwszej edycji Kongresu. Już niedługo przedstawimy zagadnienia, które znajdą się w agendzie BlockchainTech Congress. Zapraszamy do zapoznania się z … Czytaj więcej »

Spotkanie Rady Założycielskiej BlockchainTech Congress

Dnia 14.12.2017 r. w Hotelu Sheraton w Warszawie odbyło się spotkanie Rady Założycielskiej BlockchainTech Congress – wydarzenia, które pozwoli poznać od podstaw zasady działania tej przełomowej technologii, jej potencjał i zastosowanie oraz kwestie zagrożeń prawno-regulacyjnych. Ponadto, rozwianie zostaną wątpliwości dotyczące tego w jaki sposób ICO i tokenizacja rewolucjonizują pozyskiwanie pieniędzy?; co zrobić, aby rozpoznać fałszywe … Czytaj więcej »