Technologia dla każdego sektora czyli II edycja BlockchainTech Congress.

1-2 października odbył się BlockchainTech Congress. Wydarzenie to było okazją do spotkania się biznesu, dostawców, regulatorów i technologii. 43 prelegentów w ramach 27 wystąpień przyciągnęło ponad 600 osób w ciągu dwóch dni. Przed nami rewolucja na miarę Internetu. Podczas BlockchainTech Congress uczestnicy mogli zrobić wielki krok w stronę obecnie zachodzących zmian na rynku. Każdy kto … Czytaj więcej »

Bitcoin kusi zyskami, ale jeszcze nie do końca mu ufamy. Co Polacy sądzą o kryptowalutach?

Kryptowaluty – na czele z Bitcoinem – to temat kontrowersyjny i wywołujący intensywną dyskusję, przede wszystkim wśród inwestorów, polityków i mediów. Zwolennicy mówią o płatnościach przyszłości, uniezależnieniu od banków. Przeciwnicy straszą bańkami spekulacyjnymi i widmem bankructwa. A co o kryptowalutach sądzą Polacy? Odpowiedzi dostarcza najnowszy raport1 SW Research zrealizowany na zlecenie Luno, globalnej platformy zakupu … Czytaj więcej »

Revolution is coming!, czyli II BlockchainTech Congress.

Co do tego jest pewność: Przed nami rewolucja! Światowa gospodarka zmienia się w zadziwiająco szybkim tempie. Pierwszym wielkim skokiem w przyszłość było upowszechnienie Internetu, teraz mówimy o nowatorskim procesie opartym na łańcuchu bloków. Ten szybki i dynamiczny postęp pociąga za sobą gruntowną  zmianę funkcjonowania całego biznesu. Tak jak nie wyobrażamy sobie teraz świata bez internetu, … Czytaj więcej »

Posiedzenie Rady Programowej II edycji BlockchainTech Congress

W dniu 28  czerwca 2018 r. w The Westin Warsaw Hotel w Warszawie odbyło się posiedzenie Rady Programowej II edycji BlockchainTech Congress. Norbert Biedrzycki, Przewodniczący Rady Programowej, Digital Vice President, McKinsey & Company, nadawał kierunek i dynamikę rozmowie poświęconej ustaleniu zakresu merytorycznego jesiennej edycji spotkania. Uroczyste otwarcie, wspólne dla BlockchainTech Congress i odbywającego się równolegle … Czytaj więcej »